Айтішник – апгрейд і перезавантаження


Програміст, айтішник – звучить як музика. Про цю роботу мріють мільйони – престижна,  комфортна, високооплачувана. У сучасному світі  ІТ-індустрія вважається найприбутковішою і найперспективнішою. Її основу складають два елементи – людина і комп’ютер. Але комп’ютер – це тільки «залізо». У разі чого його можна  перезавантажити чи взагалі   замінити -  на відміну від людини, яка працює за цим комп’ютером.

Медики  вже склали список професійних захворювань, які діагностують у все більшої кількості людей, робота яких проходить за комп’ютером.

В першу чергу, це захворювання  опорно-рухового аппарату: сколіоз, остеохондроз, артрити, атртрози, венозна недостатність, тромбоз. Майже кожен комп’ютерщик скаржиться на погіршення зору, головні болі, проблеми із травленням, геморой. Серйозну загрозу для здоров’я працівників ІТ-компаній несуть психо-соматичні розлади: синдром хронічної втоми, депресії, «професійне вигорання».  До десятків  традиційних  хвороб додались специфічні – «тунельний синдром», «хвороба сухого ока», «комп’ютерний варикоз»,  неофобія, «pdf-філія».

Робота в ІТ-компанії, як правило, проходить в одному приміщенні, тому кожен комп’ютерний геній може щедро поділитись з колегами не тільки ідеями, а й  хворобами, що передаються повітряно-крапельним шляхом  чи хворобами «брудних рук» - гепатити, глисти, дерматологічні ураження, статеві інфекції (збудники яких чудово себе почувають на клавіатурах, мишках, флешках, навушниках та інших комп’ютерних пристроях).

Власники  ІТ-компаній  добре знають, у скільки їм обходиться один день хвороби айтішника. І напевно, кожен мріє про працівників із залізним здоров’ям. Найкращий спосіб втілення цих мрій - доручити турботу про здоров’я співробітників фірми фахівцям Клініки-бутік.

 

У чому переваги такої співпраці?

По-перше прогресивність поглядів і спільне розуміння, що хвороби легше попередити. Тому  щорічні профілактичні огляди є обов’язковими для кожного працівника фірми.

По-друге, ІТ-компанії працюють із європейськими партнерами, які в свою чергу, цінують досвід і відповідність нашого медичного закладу міжнародним стандартам.

25 років  роботи, сучасне медичне обладнання, 47 діагностичних програм, лікарі вузької спеціалізації  підтверджують ці переваги «Біокурсу». А вартість  наших медичних послуг на порядок нижча від європейських!

По-третє – керівники комп’ютерних компаній  найкраще  розуміють, наскільки важлива у роботі фірми  злагодженість, професіоналізм, оперативність і відповідальність кожного члена  команди. «Біокурс» -  це команда професіоналів, яка працює на результат!

За комп’ютерами майбутнє – стверджують  вчені. Але людський фактор у цьому майбутньому найважливіший. Не секрет, що конкуренція серед комп’ютерних фірм України зростає і знайти хорошого ІТ-спеціаліста - задача не з легких. У виборі місця роботи сьогодні  перевагу віддають тим компаніям,  що працюють за європейськими стандартами, дбають про здоров’я кожного працівника і забезпечують гідне медичне обслуговування.  В цьому переконались  керівники  успішних львівських  ІТ-компаній та їх HR-спеціалісти, які  вже співпрацюють із «Біокурсом». Ця співпраця сьогодні – найкраща інвестиція  у розвиток, дивіденди від якої лише зростатимуть.

Разом із «Біокурсом» Ви можете сміливо будувати свій бізнес

і працювати над втіленням найсміливіших планів!

Для обговорення найкращих варіантів співпраці із медичним  центром «Біокурс», запрошуємо відвідати наш офіс у Львові: вул. Новаківського, 8/1.

Домовитись про зустріч Ви можете за телефоном лікаря координатора:

+38 (067) 671-36-11

або

+38 (098) 712-77-14

+38 (099) 120-93-14.

Повернутися